Apartament Mechelinki - Blog

Urlop w Gdyni – przyjemny i rodzinny

Urlop w Gdyni – przyjemny i rodzinny

. Dlaczego Gdynia? Przede wszystkim dlatego, że jest różnorodna: z jednej strony to miasto portowe, pozwalające na spokojny wypoczynek w kameralnym pensjonacie z widokiem na zatokę. Z drugiej jednak to prężnie rozwijająca się metropolia, obsługująca mnóstwo turystów z kraju i zagranicy. Gdynia oferuje nam wiele miejsc noclegowych, w tym luksusowe hotele, rodzinne pensjonaty, nowoczesne i wygodne apartamenty mechelinki ale i nieco tańsze kwatery prywatne dla mniej wymagających gości.

Na popularności zyskuje nowoczesna forma noclegu: apartamenty mechelinki  To mieszkanie do wynajęcia, powalające nam poczuć się na wakacjach swobodnie: to idealna opcja dla rodzin z dziećmi czy osób, podróżujących służbowo. A co warto zobaczyć w Gdyni i Trójmieście? Na pewno port gdyński, Skwer Kościuszki, oliwskie ZOO, molo w pobliskim Sopocie czy gdańską Starówkę e słynnym pomnikiem Neptuna. To oczywiście jedynie wstęp do tego, co oferuje nam trójmiasto, nie zdążymy zobaczyć nawet polowy zabytków i atrakcji w trakcie jednego urlopu. Warto uraczyć się smaczną rybą w jednej z trójmiejskich tawern, w wielu miejscach możemy zjeść smażoną w piecu rybę prosto z kutra, przyrządzoną na wiele sposobów. Jeśli podróżujemy z dziećmi, warto zabrać je do jednego z okolicznych parków rozrywki, Centrum Nauki Experyment w Gdyni czy Akwarium gdyńskiego w samym sercu portu.

Na romantyczne spacery idealnie nada się gdyńska Kępa Redłowska, molo w Orłowie ale i każda z malowniczych, gdyńskich plaż. To tam można odpocząć, poopalać się, pobawić z dziećmi w piasku, a nawet… oświadczyć się ukochanej osobie!

Warto pamiętać, że z Gdyni możemy również popłynąć promem do wielu krajów skandynawskich, w tym Danii czy Szwecji. Taka wycieczka może być dodatkowym atutem wakacji w Gdyni. Szukasz wyjątkowego miejsca na wakacje? Wybierz Gdynię. To piękne miasto, które na pewno Cię zachwyci.

Dla wielbicieli morza cudownych doświadczeniem będzie spacer nabrzeżem z Gdyni do Sopotu o zachodzie słońca. Spacer plażą od Kępy Redłowskiej aż do sopockiego molo jest idealną okazją do samotnych przemyśleń ale i spędzenia czasu z najbliższymi w pięknych okolicznościach przyrody.