Apartament Mechelinki - Blog

Wielu z nas nie wyobraża sobie swojego urlopu bez krótkiego choćby pobytu nad morzem

Wielu z nas nie wyobraża sobie swojego urlopu bez krótkiego choćby pobytu nad morzem

Wielu z nas nie wyobraża sobie swojego urlopu bez krótkiego choćby pobytu nad morzem. Wiadomo, jak wakacyjne wyjazdy uszczuplają nasze oszczędności, czy są się wyjechać na krótko i nie stracić wszystkich zaskórniaków, nawet jeśli podróżujemy z dziećmi?

Oczywiście, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na odpowiednie zaplanowanie swojego urlopu. Warto wybrać się do miejsca, w jakim wiele atrakcji jest darmowych. Doskonałym wyborem staje się Gdynia, piękne miasto portowe, gdzie nie zapłacimy ani za pobyt na plaży, ani za zabawę w piasku, ani za relaksujące kąpiele. Możemy więc zdecydować się na dodatkowe, płatne atrakcje, np. wizytę w Akwarium Gdyńskim, w parku trampolin czy zwiedzanie okrętu ORP Błyskawica.

Czas wolny warto poświęcić również na przyjemne spacery, w tym zobaczenie molo w Orłowie czy wybranie się na Skwer Kościuszki. Jeśli podróżujemy z myślą o oszczędnościach, warto mieć to na uwadze również w przypadku noclegu. Wybór miejsca zakwaterowania może mieć kluczową rolę dla kosztu naszych wczasów. Jeśli chcemy nieco zaoszczędzić, warto zdecydować się na nocleg w Apartamencie na wynajem. Takie rozwiązanie pozwoli nam po żyć się jak w domu ale i wypocząć bardziej ekonomicznie. Nie musimy wynajmować kilku pokoi dla rodziny czy grupy znajomych, apartament jest na tyle duży, że swobodnie zmieści kilka lub nawet kilkanaście osób.

Zwykle składa się bowiem z przestronnego salonu z kuchnią, sypialni oraz odpowiedniej ilości łazienek, aby pobyt w nim był komfortowy dla wszystkich. Nocleg w Apartamencie Mechelinki pozwala również zaoszczędzić na wyżywieniu. W pełni wyposażona kuchnia to idealne miejsce do przygotowania posiłków dla wszystkich, nie musimy stale stołować się w barach ani wykupować obiadów. To doskonała opcja dla osób, które stosują konkretną dietę np. wegetariańską lub są alergikami. W kuchni na terenie apartamentu swobodnie przygotują dla siebie odpowiedni posiłek.

Do apartamentu możemy także łóżeczko turystyczne dla dziecka, krzesełko do karmienia, wannę i wiele innych akcesoriów dla malucha, za które w tym wypadku nie musimy dodatkowo płacić. Apartament Mechelinki pozwoli nam również spokojnie pracować, jeśli podróż odbywa się w celu służbowym. W hotelu czy pensjonacie mogłoby to być trudne ze względu ilość gości. Jeśli więc marzy się nam przyjemny i niedrogi urlop, warto wynająć apartament w Gdyni i cieszyć się beztroską wakacji.