Apartament Mechelinki - Blog

Apartament Mechelinki idealny na kameralny wypoczynek.

Apartament Mechelinki idealny na kameralny wypoczynek.

Mechelinki to kameralna miejscowość nad Bałtykiem, zlokalizowana na drodze z Gdyni do Redy. To idealne połączenie: niewielki kurort zachował kameralny charakter ale bliskość większych miast sprawia, że może stać się doskonałą bazą wypadową, np. na Hel czy do Trójmiasta. Mechelinki to miejscowość niezwykle urokliwa, na plażach możemy zobaczyć kaszubskie kurty rybackie, a wokół miasteczka rozciąga się Rezerwat Przyrody Mechelińskie Łąki. Mimo to infrastruktura turystyczna jest w małych Mechelinkach doskonale rozwinięta.

Znajduje się tu sporo lokali gastronomicznych, z których największą popularnością cieszą się klimatyczne tawerny, serwujące wieże ryby na wiele sposobów. Na turystów czeka również wiele wygodnych miejsc noclegowych, umożliwiających komfortowy wypoczynek na miarę oczekiwań współczesnych odbiorców. Wyjątkową popularnością cieszą się apartamenty, czyli samodzielne mieszkania na wynajem krótkoterminowy. To wygodna i nowoczesna alternatywa dla drogich hoteli i zatłoczonych pensjonatów. Miejscem, które zasługuje na szczególną uwagę jest Apartament Mechelinki, znajdujący się przy ulicy Regatowej: praktycznie nad samym morzem.

To obiekt noclegowy w postaci samodzielnego, piętrowego budynku o zwartej bryle, nowoczesnej konstrukcji oraz bardzo wysokim standardzie wykończenia. Co oferuje Apartament Mechelinki swoim gościom?

Na parterze budynku znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym: idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu z rodziną czy przyjaciółmi, w którymi przejechaliśmy na wakacje. Na parterze znajduje się również toaleta oraz wygodna sypialnia z podwójnym łóżkiem gdzie komfortowo mogą zanocować dwie osoby. Na piętrze rozlokowane są kolejne dwie sypialnie, gdzie przygotowane jest miejsce dla kolejnych czterech osób.

Na piętrze znajduje się także łazienka i garderoba. Prawdziwa perełka to jednak taras na dachu budynku: to doskonałe miejsce do spokojnego wypoczynku ale i podziwiania panoramy Mechelinek oraz oczywiście morskiego wybrzeża. Taki taras to także znakomite miejsce do robienia wyjątkowych zdjęć z wakacyjnego wyjazdu: z pięknym morzem w tle. Dlaczego Apartament Mechelinki zasługuje jeszcze na naszą uwagę? Dlaczego warto zanocować właśnie tam, zamiast wynajmować pokój w hotelu czy pensjonacie? Przede wszystkim dlatego, że jest to obiekt nowoczesny i komfortowo wyposażony: mamy do dyspozycji wygodne pokoje, kompletnie wyposażoną kuchnię i łazienkę.

Z powodzeniem przygotujesz tam posiłek dla siebie ale i całej rodziny, wieczorem możesz wziąć kąpiel, poczytać książkę i położyć się spać lub też wyjść na całą noc: pełna spodoba i doskonała zabawa gwarantowane!